Pokoje Gościnne Cybulskiego, Cracow
Kolejna edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie
Check-in
Check-out

Kolejna edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

25 May 2021

Mimo spustoszenia branży koncertowej, jakie przyniosły pandemiczne realia w zeszłym roku, pojawia się „światełko w tunelu” dla fanów muzycznych wrażeń. Jak donoszą organizatorzy – krakowski Festiwal Muzyki Filmowej (FMF) dojdzie w tym roku do skutku.

Z uwagi na to, że organizatorom zależy, by nie pozostać jedynie w sferze internetowej, tegoroczna edycja podzielona będzie na dwie części:

Od 27 do 30 maja wziąć można udział w pierwszej części FMF, która będzie mieć miejsce m.in. na platformie Play Kraków; jak pisze Natalia Grygny z Lovekrakow.pl:

„Widzowie (…) będą mieli okazję zobaczyć spotkania z kompozytorami i przedstawicielami branży muzycznej. Tematem rozmów będzie sytuacja branży filmowej i koncertowej w pandemii czy nowe premiery filmowe.”

Rozmowy online rozłożone są na kilka wspomnianych dni, natomiast w piątek 28 maja na dachy Galerii Kazimierz wyświetlony zostanie film „Sound of Metal”, który będzie można obejrzeć w ramach kina samochodowego. Zakończeniem pierwszej części festiwalu będzie premiera online programu Cinema Chorale, prezentującego utwory muzyki filmowej z filmów takich, jak „Portret kobiety w ogniu”, czy „Śmierć w Wenecji”.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zbliżających się wydarzeniach, a po więcej informacji (w tym o sierpniowej edycji festiwalu, czyli jego drugiej części) zapraszamy TUTAJ i TUTAJ.

See on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close