Pokoje Gościnne Cybulskiego, Cracow
Spacer szlakiem instalacji multimedialnych
Check-in
Check-out

Spacer szlakiem instalacji multimedialnych

23 February 2021

W ubiegły weekend krakowscy artyści przygotowali 10 multimedialnych instalacji artystycznych, które można odnaleźć w 10 lokalizacjach. Wystawa "Nim wstanie dzień – spacer po krakowskich instalacjach artystycznych” odbywa się z inicjatywy Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Wystawa miała mieć swoją premierę w noc sylwestrową, jednak ze względu na ówczesne obostrzenia, jej premiera musiała zostać przesunięta. Chociaż większość obiektów ze względów technicznych dostępna była wyłącznie w weekend 20 - 21 lutego, część ekspozycji jest nadal dostępna dla zwiedzających (do niedzieli 28 lutego).


mapa - Fot. materiały prasowe (www.kbf.pl)

Projekty są inspirowane gwiazdami, czasem i słowem. Na zwiedzających przy Barbakanie wciąż czeka instalacja Przemysława Krzakiewicza zatytułowana „Przestrzeń Sterylna” (nr 4 na mapie). Na placu św. Marii Magdaleny odnaleźć można ekspozycję „Kryształy” Dominiki Lasoty (nr 7 na mapie). Na rynku podgórskim znajduje się ostatnia dostępna instalacja – „White Hole / Biała Dziura” Elwiry Wojtunik i Popesza Csaba Láng.

Wystawę poleca się zwiedzać po zmroku – w godzinach wieczornych i w nocy. Organizatorzy apelują o zachowanie ostrożności i zasad bezpieczeństwa.

Więcej informacji można odnaleźć na stronie Krakowskiego Biura Festiwalowego (kbf.pl).

 

 

See on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close