Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Kolejna edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie
прибытие
выезд

Kolejna edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

25 мая 2021

Mimo spustoszenia branży koncertowej, jakie przyniosły pandemiczne realia w zeszłym roku, pojawia się „światełko w tunelu” dla fanów muzycznych wrażeń. Jak donoszą organizatorzy – krakowski Festiwal Muzyki Filmowej (FMF) dojdzie w tym roku do skutku.

Z uwagi na to, że organizatorom zależy, by nie pozostać jedynie w sferze internetowej, tegoroczna edycja podzielona będzie na dwie części:

Od 27 do 30 maja wziąć można udział w pierwszej części FMF, która będzie mieć miejsce m.in. na platformie Play Kraków; jak pisze Natalia Grygny z Lovekrakow.pl:

„Widzowie (…) będą mieli okazję zobaczyć spotkania z kompozytorami i przedstawicielami branży muzycznej. Tematem rozmów będzie sytuacja branży filmowej i koncertowej w pandemii czy nowe premiery filmowe.”

Rozmowy online rozłożone są na kilka wspomnianych dni, natomiast w piątek 28 maja na dachy Galerii Kazimierz wyświetlony zostanie film „Sound of Metal”, który będzie można obejrzeć w ramach kina samochodowego. Zakończeniem pierwszej części festiwalu będzie premiera online programu Cinema Chorale, prezentującego utwory muzyki filmowej z filmów takich, jak „Portret kobiety w ogniu”, czy „Śmierć w Wenecji”.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zbliżających się wydarzeniach, a po więcej informacji (w tym o sierpniowej edycji festiwalu, czyli jego drugiej części) zapraszamy TUTAJ i TUTAJ.

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте