Pokoje Gościnne Cybulskiego, Cracow
Wielki powrót krakowskich muzeów!
Check-in
Check-out

Wielki powrót krakowskich muzeów!

29 January 2021

Dobra informacja dla wszystkich, którzy są spragnieni kulturalnych doświadczeń! Krakowskie muzea ponownie otworzą się dla zwiedzających. Część z nich udostępni stacjonarnie te wystawy, które premierowo ukazały się tuż przed wprowadzeniem ostatnich obostrzeń. Czas ich trwania został wydłużony. Zaprezentowane zostaną również przygotowane wcześniej wystawy, które z powodu lockdownu nie doczekały się premiery.

Wszystkie te wystawy będzie można obejrzeć już na początku lutego. Większość najważniejszych placówek kulturalnych otworzy się 2 lutego 2021.

Wśród muzeów prowadzących intensywne przygotowania do otwarcia znajdują się m.in. Muzeum Narodowe w Krakowie, Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, Międzynarodowe Centrum Kultury czy Bunkier Sztuki, który tymczasowo zmienił lokalizację (ekspozycja znajduje się w Pałacu Potockich przy Rynku Głównym).

Przedstawiciele wymienianych placówek zapewniają o zachowaniu reżimu sanitarnego. Szczegóły dotyczące ponownego otwarcia muzeów, dni i godzin otwarcia oraz oferowanych wystaw odnaleźć można na oficjalnych stronach wybranych placówek lub na ich kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter).

fot. Mateusz Szczypiński, pracownia fotograficzna MNK
źródło: https://mnk.pl/fotogalerie/przestrzen-wystawy-najcenniejsze
See on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close