Pokoje Gościnne Cybulskiego, Cracow
Krakowska parada zabytkowych pojazdów
Check-in
Check-out

Krakowska parada zabytkowych pojazdów

07 June 2021

Już 13 czerwca będzie można wziąć udział w wydarzeniu, które nieco przypominać będzie podróż w czasie. Z zajezdni w Nowej Hucie o godzinie 10:00 wyjadą zabytkowe tramwaje z kolekcji krakowskiego MPK.

Oprócz standardowych wagonów, zaprezentowane zostaną również pojazdy techniczne, a po dotarciu do celu parady – Zajezdni Podgórze – podziwiać będzie można również zabytkowe autobusy lub wybrać się na przejażdżkę zabytkową taksówką. Szczególną atrakcją wydarzenia jest możliwość wzięcia udziału w paradzie i obserwować wydarzenia z wnętrz wagonów. Jak podaje lovekrakow.pl:

„Limitowane zaproszenia do udziału w paradzie będą do odbioru w siedzibie MPK przy ulicy Brożka 8 i 9 czerwca, w godzinach 16-17. Trasa przejazdu: ul. Ujastek, al. Solidarności, pl. Centralny, al. Jana Pawła II, rondo Mogilskie, al. Powstania Warszawskiego, rondo Grzegórzeckie, ul. Grzegórzecką, ul. Starowiślną, ul. św. Gertrudy, ul. Stradomską, ul. Krakowską, ul. Kalwaryjską, rondo Matecznego, ul. Wadowicką i ul. J. Brożka do zajezdni tramwajowej Podgórze. Tramwaje nie będą się zatrzymywać na przystankach na trasie przejazdu. W każdym wagonie będzie dostępnych 75 procent miejsc.”

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ.

 

Zdjęcie w tle: Wojciech Sidorowicz SE

Zdjęcie na miniaturze: MPK Kraków

See on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close