Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Otwarcie ogródków restauracyjnych
прибытие
выезд

Otwarcie ogródków restauracyjnych

13 мая 2021

Z radością przypominamy, że już 15 maja otworzą się ogródki restauracyjne. To doskonała okazja, żeby skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej Krakowa.

Można tu spróbować specjałów z kuchni całego świata, jak i klasycznych dań polskiej kuchni. Na gości czekają również liczne kawiarnie i bary. Miły czas można spędzić także w popularnych w Krakowie skwerach z foodtruckami. Dla bezpieczeństwa gości i pracowników lokali gastronomicznych, zewnętrzne ogródki restauracyjne zachowają środki ostrożności, takie jak: odległość między stolikami, limit osób czy dezynfekcja.

15 maja zostanie również zniesiony obowiązek zasłania ust i nosa przy pomocy maseczek ochronnych na otwartej przestrzeni (na ulicy czy w parkach). Turyści będą mogli swobodnie wymieniać uśmiechy w trakcie spacerów bulwarami wiślanymi czy podczas zwiedzania Starego Miasta i Kazimierza.

Kraków jest już gotowy na powrót turystów. Serdecznie zapraszamy na magiczny, wiosenny odpoczynek.

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте