Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie!
прибытие
выезд

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie!

25 ноября 2022

Dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów jarmarków świątecznych, kiermaszy oraz smacznego jedzenia i grzańca. Tegoroczny jarmark na rynku głównym w Krakowie rozpoczyna się w piątek 25 litopada i potrwa do 1 stycznia.  W tym roku swoje stoiska będą mieć także goście z Litwy, Ukrainy, Włoch, Słowacji i Węgier, co jest sporym urozmaiceniem i możliwością zetknięcia się z innymi kulturami. Sprzedawcy  zaprezentują towar w kioskach handlowych i gastronomicznych.

Warto zaznaczyć, że krakowski jarmark znalazł się na liście najciekawszych europejskich targów świątecznych oraz wartych odwiedzenia według brytyjskiego dziennika "The Times". Jest to niepodważalnie ciekawa opcja turystyczna w okresie Bożonarodzeniowym, ale także pomysł dla mieszkańców na miłe spędzenie czasu na zewnątrz w świątecznej atmosferze. Na rynku głownym będzie możliwość spróbowania produktów gastronomicznych, rozgrzania się grzańcem, zakupienia ozdób światęcznych, a także tych produktów, króre nie są związane ze zbliżającymi się świętami własnoręcznie wykonanymi przez sprzedających. Poniżej zamieszczamy grafikę całego programu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: https://www.kiermasze.com.pl/

https://www.krakow.pl/aktualnosci/264679,31,komunikat,krakowski_jarmark_wsrod_swiatecznych_propozycji__the_times_.html

https://krakow.naszemiasto.pl/krakow-jarmark-bozonarodzeniowy-na-rynku-glownym-z-zabawa/ar/c3-9101323

 

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте