Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Krakowska parada zabytkowych pojazdów
прибытие
выезд

Krakowska parada zabytkowych pojazdów

07 июня 2021

Już 13 czerwca będzie można wziąć udział w wydarzeniu, które nieco przypominać będzie podróż w czasie. Z zajezdni w Nowej Hucie o godzinie 10:00 wyjadą zabytkowe tramwaje z kolekcji krakowskiego MPK.

Oprócz standardowych wagonów, zaprezentowane zostaną również pojazdy techniczne, a po dotarciu do celu parady – Zajezdni Podgórze – podziwiać będzie można również zabytkowe autobusy lub wybrać się na przejażdżkę zabytkową taksówką. Szczególną atrakcją wydarzenia jest możliwość wzięcia udziału w paradzie i obserwować wydarzenia z wnętrz wagonów. Jak podaje lovekrakow.pl:

„Limitowane zaproszenia do udziału w paradzie będą do odbioru w siedzibie MPK przy ulicy Brożka 8 i 9 czerwca, w godzinach 16-17. Trasa przejazdu: ul. Ujastek, al. Solidarności, pl. Centralny, al. Jana Pawła II, rondo Mogilskie, al. Powstania Warszawskiego, rondo Grzegórzeckie, ul. Grzegórzecką, ul. Starowiślną, ul. św. Gertrudy, ul. Stradomską, ul. Krakowską, ul. Kalwaryjską, rondo Matecznego, ul. Wadowicką i ul. J. Brożka do zajezdni tramwajowej Podgórze. Tramwaje nie będą się zatrzymywać na przystankach na trasie przejazdu. W każdym wagonie będzie dostępnych 75 procent miejsc.”

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ.

 

Zdjęcie w tle: Wojciech Sidorowicz SE

Zdjęcie na miniaturze: MPK Kraków

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте