Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Spacer szlakiem instalacji multimedialnych
прибытие
выезд

Spacer szlakiem instalacji multimedialnych

23 февраля 2021

W ubiegły weekend krakowscy artyści przygotowali 10 multimedialnych instalacji artystycznych, które można odnaleźć w 10 lokalizacjach. Wystawa "Nim wstanie dzień – spacer po krakowskich instalacjach artystycznych” odbywa się z inicjatywy Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Wystawa miała mieć swoją premierę w noc sylwestrową, jednak ze względu na ówczesne obostrzenia, jej premiera musiała zostać przesunięta. Chociaż większość obiektów ze względów technicznych dostępna była wyłącznie w weekend 20 - 21 lutego, część ekspozycji jest nadal dostępna dla zwiedzających (do niedzieli 28 lutego).


mapa - Fot. materiały prasowe (www.kbf.pl)

Projekty są inspirowane gwiazdami, czasem i słowem. Na zwiedzających przy Barbakanie wciąż czeka instalacja Przemysława Krzakiewicza zatytułowana „Przestrzeń Sterylna” (nr 4 na mapie). Na placu św. Marii Magdaleny odnaleźć można ekspozycję „Kryształy” Dominiki Lasoty (nr 7 na mapie). Na rynku podgórskim znajduje się ostatnia dostępna instalacja – „White Hole / Biała Dziura” Elwiry Wojtunik i Popesza Csaba Láng.

Wystawę poleca się zwiedzać po zmroku – w godzinach wieczornych i w nocy. Organizatorzy apelują o zachowanie ostrożności i zasad bezpieczeństwa.

Więcej informacji można odnaleźć na stronie Krakowskiego Biura Festiwalowego (kbf.pl).

 

 

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте