Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zaprasza na nową wystawę
прибытие
выезд

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zaprasza na nową wystawę

19 января 2021

„Skrzydła i ludzie XX wieku” to najnowsza propozycja krakowskiego Muzeum Lotnictwa. Twórcy wystawy wychodzą do zwiedzających nie tylko z prezentacją unikatowych maszyn lotniczych, ale również dopieszczają atrakcyjność ekspozycji elementami multimedialnymi. Spacerując między wyjątkowymi samolotami, często jedynymi pozostałymi egzemplarzami z czasów wojennych, zwiedzający mogą poszerzyć swoją wiedzę i wzbogacić doświadczenie poprzez skorzystanie z dostępnych narzędzi multimedialnych. Jak podaje portal lifeinkrakow.pl, najstarszy spośród obecnych na wystawie samolotów został zbudowany w roku 1908. Otwarcie wystawy pierwotnie planowane było na październik zeszłego roku, wydarzenie zostało jednak przesunięte, a organizatorzy wystawy czekają na zwiedzających od stycznia 2021.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Lotnictwa Polskiego i wybrania się w podróż śladami rozwoju techniki lotnictwa!

Więcej informacji tutaj i tutaj

 

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте