Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Nowe zasady wydawania śniadań
прибытие
выезд

Nowe zasady wydawania śniadań

21 августа 2020
Drodzy Goście!
Przypominamy, że trosce o Wasze bezpieczeństwo, z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z COVID-19 podczas śniadań serwowanych Państwu w naszym obiekcie wprowadziliśmy następujące zasady:

1. Na śniadanie obowiązują zapisy – ze względu na Państwa bezpieczeństwo podzieliliśmy godziny wydawania śniadań (7:30-11:00) na 30-minutowe bloki, podczas których zajęte są maksymalnie 4 stoliki, a na sali przebywa nie więcej, niż 12 osób. Zapisu dokonuje się w recepcji przy zameldowaniu.

2. Przy schodzeniu na śniadanie obowiązuje noszenie maseczek, które ściągają Państwo dopiero zajmując miejsce przy stole, po nałożeniu na talerz jedzenia wybranego z bufetu.

3. Przed przystąpieniem do nakładania posiłku należy zdezynfekować ręce, następnie wziąć dla siebie zawinięty w serwetkę pakiet sztućców ze stolika obok schodów.

Przepraszamy za możliwe utrudnienia wynikające z nowych procedur - powyższe zasady wprowadziliśmy mając na względzie przede wszystkim Państwa zdrowie i bezpieczeństwo ????

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте