Pokoje Gościnne Cybulskiego, Kraków
Wianki w Krakowie - Święto Muzyki
прибытие
выезд

Wianki w Krakowie - Święto Muzyki

15 июня 2021

W weekend 25-27.06.2021 odbędzie się coroczne Święto Muzyki – Wianki.

Organizatorzy festiwalu przygotowali 3 dni rozrywki, w trakcie których będzie można posłuchać różnorodnej muzyki na kilku scenach zorganizowanych w mieście, a także wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, takich jak Targi Vintage i Retro Kogel Mogel czy Najedzeni Fest – cyklicznym wydarzeniu, podczas którego można spróbować unikalnych potraw od wystawców z całej Polski.

Tegoroczne Wianki podzielone zostały na dwa wydarzenia: Uliczne Granie i Jestem Wesoła.


Źródło: strona festiwalu Wianki w Krakowie na Facebook.com

Uliczne granie odbędzie się w sobotę 26.06.2021 na czterech scenach zorganizowanych na Powiślu 11 (scena DJ), Placu Szczepańskim (scena rozrywkowa), alei Róż (scena folk) oraz na ul. Nadwiślańskiej (scena klasyczna).

Jestem Wesoła to nazwa nowej przestrzeni rozrywkowej, która w dniach 25-27.06 będzie miała swoją inaugurację. Przez trzy dni festiwalu na gości czekają liczne koncerty. Ostatniego dnia, w niedzielę 27.06.2021 odbędą się lokalne festiwale, takie jak m.in.: Najedzeni Fest, Targi Vintage i Retro Kogel Mogel, Hau Hau – wystawa psów rasowych i nierasowych, States of Mind Festiwal.

Szczegóły dotyczące wydarzenia odnaleźć można na stronie festiwalu: http://wianki.krakow.pl/.

Gorąco zapraszamy do Krakowa na weekend pełen wrażeń!

Źródło: http://wianki.krakow.pl/

Посмотреть карту
бюллетень
подпишитесь на рассылку и будьте в курсе наших акций и предложений
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте