Parkowanie przy ulicy łatwiejsze niż kiedykolwiek
10.09.2020 - 09.09.2021
Z radością ogłaszamy, że już od dzisiaj, przyjeżdżajac do naszego obiektu nie muszą się Państwo martwić o brak monet w kieszeni.
W podstrefie A trwa właśnie wymiana najstarszych parkometrów, które przyjmowały jedynie metalowe pieniądze.
Do połowy września ma się pojawić aż 150 nowoczesnych maszyn, w których zapłacą Państwo kartą płatniczą (metodą tradycyjną lub zbliżeniową). Dalej też można opłacić parking bilonem.
Mogą Państwo również przedłużyć ważność aktywnego biletu.